/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Faton Murati do jetë pjesë e ekspozitës fotografike “Magjia e peisazhit” në Pogradec
Kulturë, Slider

Faton Murati do jetë pjesë e ekspozitës fotografike “Magjia e peisazhit” në Pogradec

Ekspozita ” Magjia e peisazhit ” Pogradec Diten e shtune ne date 24 tetor,ora 17.00 ne sallen e Galerise se Arteve,ne Qendren Kulturore ” Lasgush Poradeci ” ne Pogradec çelet ekspozita ” Magjia e peisazhit ” me.32 fotografi te bukurive natyrore te trevave mbare shqiptare. Mes 10 pjesmarësve fotograf në ekspozitë pjesmarës është dhe fotografi Strugan Faton Murati. Mos mungoni…

October 20, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres