Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaFacebook heq pëlqimet e fansave jo aktivë

Facebook heq pëlqimet e fansave jo aktivë

Faqet e Facebook së shpejti do të mund t’i humbin disa nga fansat dhe pëlqimet e tyre. Dje gjatë ditës, rrjeti social ka njoftuar se do ti largojë pëlqimet nga llogaritë e deaktivizuara.

Ky veprim do të jetë një humbje e madhe për kompanitë që kanë luftuar për më shumë pëlqime në rrjetin social, sepse në faqet e tyre ka edhe llogari dhe njerëz që paraqiten si fansa, por që aktiviteti i tyre është shuar prej kohësh.

Mirëpo Facebook ka thënë se kjo lëvizje do tu ndihmojë bizneseve që ta dinë se kush janë fansat e tyre aktual dhe ta përcjellin aktivitetin e tyre të vërtetë në faqet e tyre brenda Facebook.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments