Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni''BOMBA'' NR 8 DO TE PUBLIKOHET NE PRANI TE QYTETAREVE

”BOMBA” NR 8 DO TE PUBLIKOHET NE PRANI TE QYTETAREVE

Udhëheqësi i LDSM Zoran Zaev, ka ftuar mediat dhe qytetarët që të martën në Sallën Universale në konferencë për shtyp që do të paraqiten dhe mashtrimi më i rëndësishëm i procesit zgjedhor nga ana e Nikolla Gruevski dhe bashkëpunëtorët e tij.

“Një pjesë e një ekipi të Nikolla Gruevski, janë bërë perëndi. Dëgjuat dhe se cilët janë njerëzit që i ndihmojnë Gruevskit dhe janë pjesë e falsifikimeve të zgjedhjeve dhe manipulimit të grabitjes klasike zgjedhore. Ka edhe shumë më tepër edhe më keq se këto të sotmet” tha Zaevi, transmeton TetovaSot.

Ai tha: Të mos lejojmë që kjo të mos ndodhë kurrë përsëri në Maqedoni!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments