Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE rrallë/ 42 vjeçari paditet që nuk e edukoi fëmijën, ky i...

E rrallë/ 42 vjeçari paditet që nuk e edukoi fëmijën, ky i fundit i rrihte shokët e klasës

SPB- Ohër ka paraqitur kërkesë për inicimin e procedurës për kundërvajtje kundër (42) nga Ohri për moskujdesje ndaj djalit të tij të mitur, nxënës në një shkollë fillore në Ohër.

42 vjeçari si prind ka neglizhuar detyrimin e tij ligjor për kujdesin dhe edukimin e të miturit, gjë që ka rezultuar në sjelljen e tij të dhunshme ndaj nxënësve të tjerë të shkollës fillore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments