Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE rëndë/ Ja sa persona kanë ndërruar jetë në rrugën Kërçovë-Ohër që...

E rëndë/ Ja sa persona kanë ndërruar jetë në rrugën Kërçovë-Ohër që nga fillimi i punimeve

Sipas të dhënave të MIA-së, të marra nga SPB-Ohër, në rrugën Kërçovë-Ohër, e cila është në ndërtim e sipër për dhjetë vjet, nga viti 2015 e deri më sot kanë ndodhur gjithsej 105 aksidente të rënda trafiku, në të cilat kanë humbur jetën 22 persona dhe 128 janë lënduar rëndë.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments