Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni49 vjeçari dëbohet nga Maqedonia për nga Qathethana

49 vjeçari dëbohet nga Maqedonia për nga Qathethana

Më datë 06.01.2024, në zonën e Velesit, punonjësit e policisë, gjatë kontrollit të një 49-vjeçari nga Republika e Shqipërisë, kanë konstatuar se i njëjti kishte bërë hyrje të paligjshme dhe qëndrim të parregullt në vend.

Sipas udhëzimit të Gjykatës Themelore të Velesit, është nxjerrë aktvendim për dëbimin e të huajit dhe ndalim hyrjeje në vend, pas së cilës është kryer shoqërim në stacionin policor për pikën kufitare “Qafethanë”, njofton MPB

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments