Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiE fortë K.F.Veleshta, siguron fitoren e katërt radhazi, fiton Dritën në Bogovinë

E fortë K.F.Veleshta, siguron fitoren e katërt radhazi, fiton Dritën në Bogovinë

KF.Veleshta arrin tê sigurojë fitoren e katërt radhazi.

Klubi veleshtar kësaj radhe shkëlqeu ndaj Dritës së Bogovinës duke e mposhtur në shtëpinë e saj me golin e Altin Llogës, duke treguar muskujt me çdo ekip që i del përballë, informon Struga Ekspres.

Ja postimi i plotë nga klubi veleshtar:

 

“KF Drita 0:1 KF Veleshta

Tjetër triumf, sërish Altin Lloga⚽️💪

Me një angazhim te madh dhe motiv maksimal lojtarët tanë arrijnë fitoren 4 radhazi, duke treguar edhe njëherë shpirtin luftarak👊💪

Vazhdojmë punojmë fort dhe ngjitemi drejt kreut..

#forcaVeleshta🔴⚫️”, shkruajnë nga K.F Veleshta.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments