Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëE dhimbshme: Ky është 25 vjeçari që humbi jetën nga shembja e...

E dhimbshme: Ky është 25 vjeçari që humbi jetën nga shembja e dheut

Pasditja e sotme ishte e kobshme për familjen Abazi nga Kllodernica e Skenderajt.

I riu Edison Abazi ka humbur jetën në vendin e punës ku si pasojë e shembjes së dheut ai mbeti katër metra nën dhe.

Për Edisonin tashmë kanë kuptuar lajmin edhe shoqëria e tij të cilët në rrjetet sociale po shprehin ngushëllimet edhe për familjaret e tij.

Magazina ka siguruar edhe një fotografi të Edison Abazit të riut 25 vjeçar që humbi jetën sot në vendin e punës!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments