Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBDI-ja e Koroshishtit reagon pas zgjedhjeve në Strugë, ja çfarë thotë

BDI-ja e Koroshishtit reagon pas zgjedhjeve në Strugë, ja çfarë thotë

Të nderuar bashkefshatar te f.Koroshisht, duam qe nepermjet keti postimi te iu falenderojme te gjithve ju qe na mbeshtetet gjithashtu edhe ju gurbetçar, duam te falenderojme te gjjth aktivistet dhe strukturen e nendeges se fshatit te Bashkimit Demokratik per Integrim, per punen e palodhur gjate gjithe fushates. Duke iu siguruar juve dhe te gjithve banoreve te fshatit qe do te punojme perseri me ndershmeri dhe perkushtim ndaj te gjithve, tanime qe zgjedhjet per Kryetar komune perfunduan ne deshirojme t iu urojme te gjithve suksese njeherit edhe kryetarit te ri z.Ramiz Merko!
SHENJË FALENDERIMI NGA KRYETARI I NENDEGES DHE STRUKTURES SE BDI-se KOROSHISHTE.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments