Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëDyshja e famshme Ylli dhe Bajrami vijnë me “Struga ime” , qytetit...

Dyshja e famshme Ylli dhe Bajrami vijnë me “Struga ime” , qytetit më të bukur (VIDEO)

Ylli dhe Bajram Ismaili nuk kanë të ndalur me videoklipet e tyre, duke interpretuar këngët e lehta dhe ato toske me aq pasion dhe dashuri. Kënga e radhës i takon qytetit të bukur dhe të magjishëm, Strugës,” Struga ime”, një version ndryshe e realizuar nga dyshja e mrekulleshme Ylli dhe Bajram Ismaili, e kurorëzuar edhe me një videoklip, njofton Struga Ekspres.

Orkestrimi i kësaj kënge është realizuar nga Valter Beqo, Klarinet: Shaban Çela, Violinë: Mariglen Çela, Solo Kitar: Elton Muçi.

Këngët e Yllit dhe Bajramit janë realizime të mrekullueshme të cilat shpesh edhe mediat shfaqin këngët e tyre të cilat publiku i pret me kënaqësi.Ndryshe këto dy artistë strugan njihen edhe si bilbila të këngës toske, dhe këtë e kanë dëshmuar edhe në shumë interpretime të këngëve toske.Edhe në dasmat shqiptare, Bajrami dhe Ylli Ismaili janë dyshja e preferuar nëpër gëzimet familjare.
Ja videoklipi i ri i këngês “Struga ime”, shijojeni:

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments