Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArinjtë zbresin në Strugë, shijojnë mjaltin në Vevçan (FOTO)

Arinjtë zbresin në Strugë, shijojnë mjaltin në Vevçan (FOTO)

Një banor i Vevçanit të Strugës ka paraqitur dëmet që i kanë shkaktuar arinjtë bashkë me të vegjëlit e tyre duke i dëmtuar koshat e bletëve, dëme këto të konsiderueshme, njofton Struga Ekspres.
Kamerat kanë fiksuar momentin ku arinjtë janë të pranishëm tek koshi i bletëve duke shijuar mjaltin.
Këto dëme janë paraqitur edhe në Njësinë Rajonale të Ministrisë së Bujqësisë dhe Pylltarisë në Strugë.
Në këtë Njësi janë paraqitur edhe dëme të tjera që kanë shkaktuar arinjtë gjatë këtyre ditëve.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments