Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDita e Gruas i bashkon ne Prishtine

Dita e Gruas i bashkon ne Prishtine

Grate behen shkaku qe deputetet shqiptar nga Maqedonia,Shqiperia dhe Kosova te behen bashke.

Në Kuvendin e Kosovës sot do të mbahet një seancë e përbashkët e deputeteve nga Kosova, Maqedonia, Shqipëria, Mali i Zi dhe nga Lugina e Preshevës.

Në një njoftim nga Kuvendi i Kosovës bëhet e ditur se “në shenjë të 8 marsit, Ditës së Grave, mbahet seancë e përbashkët e deputeteve të Kuvendit të Republikës së Kosovës me deputetet nga Shqipëria dhe Maqedonia, si dhe gratë politikane nga Mali i zi dhe Presheva.”

Seanca mbahet në sallën e Kuvendit të Kosovës, duke filluar nga ora 11:30.

Para se të fillojë seanca, kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli dhe Grupi i Grave Deputete do të presin mysafiret e kësaj seance në hollin e Kuvendit, duke filluar nga ora 11:00.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments