Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDika: Në Strugë u përsërit Gostivari i vitit 2013

Dika: Në Strugë u përsërit Gostivari i vitit 2013

Artan Dika ka komentuar rezultatin e zgjedhjeve të sotmë lokale duke thënë se në Strugë sot u përsërit Gostivari i vitit 2013, raporton portali “tetova1”.
“Në Strugë sot u përsërit Gostivari i vitit 2013. Megjithatë Gostivari sot tregoi se çdo gjë një ditë e ka një fund”, ka shkruar Dika.
Përndryshe në zgjedhjet lokale të 2013, Rufi Osmani humbi pasiqë të gjithë partitë tjera dhe nacionalitetet u bashkuan kundër tij dhe zgjedhjet me një diferencë të vogël i fitoi Nevzat Bejta i cili sot humbi nga Arben Taravari.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments