Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAhmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti nesër do të ketë një prononcim për mediat, një ditë pas konstituimit të përbërjes së re parlamentare.

Ahmeti sot i është shmangur mediave, duke mos komentuar zhvillimet e fundit në Kuvend dhe zgjedhjen e Afrim Gashit për kryeparlamentar të RMV-së.

Nga Fronti Evropian bëjnë të ditur se Ahmeti bashkë me liderët e Frontit nesër do të deklarohen para mediave.

“Ju njoftojmë se nesër (e mërkurë, 29.05.2024) me fillim në ora 13:00, kryetari i BDI z. Ali Ahmeti, bashkë me krerët e Frontit Europian do të mbajnë konferencë për media, tek selia e BDI në Tetovë”, thuhet në njoftimin e Frontit Europian.(INA)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments