Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDeri më tani janë ndërruar mbi një milion pasaporta dhe 900 mijë...

Deri më tani janë ndërruar mbi një milion pasaporta dhe 900 mijë letërnjoftime

Deri më tani janë ndërruar mbi një milion pasaporta, 900 mijë letërnjoftime dhe 480 patentë shoferë, informoi sot ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski në hapjen e pikës së re për nxjerrjen e dokumenteve personale në stacionin policor “Prolet”.

Siç informoi Spasovski, 80 për qind e qytetarëve kanë ndërruar dokumentet e tyre personale. Pika e sapohapur në stacioni policor “Prolet” do të ketë orar pune nga ora 08:00 deri në orën 18:00 dhe parashihet t’u shërbejë 1000 qytetarëve çdo ditë, sipas parimit i pari.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments