Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeRajoniDel fotoja e çiftit shqiptar, burri masakroi gruan dhe më pas qëlloi...

Del fotoja e çiftit shqiptar, burri masakroi gruan dhe më pas qëlloi veten

Personat që shikoni në fotografi janë çifti që shokoi Genovën ditën e djeshme.

Eduart Zyberit, 53 vjec që masakroi gruan e tij Lauretën me thikë e pastaj goditi edhe veten në Itali.

Por çfarë thonë kolegët për autorin e krimit të rëndë?

“E pabesueshme, ai ishte një njeri i mirë, shumë punëtor, gjithnjë i qeshur, me batutë, njeri më të cilin kishe qejf të bisedoje dhe të rrije”- thotë një nga kolegët e punës së shqiptarit, që tashmë është në arrest për vrasje, ndërkohë që ndodhet në spital, me plagë thike në pjesën e barkut.

Mediat lokale shkruajnë se kolegët nuk e besojnë dot që një person i tillë si Eduarti të mund të kryente një masakër të tillë, duke lënë të vdekur nënën e dy fëmijëve. /albeu.com/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments