Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeRajoniTërmet i fuqishëm nê Greqi

Tërmet i fuqishëm nê Greqi

Pak minuta më parë një lëkundje e fortë me magnitudë 4.7 të shkallës Rihter është regjistruar në Greqi.

Lëkundjet janë ndjerë në orën 21:22 të mbrëmjes, me epiqendër 62 km në jugperëndim të Janinës dhe 30 km në veriperëndim të Préveza.

Ende nuk dihet nëse ka apo jo dëme materiale, por lëkundjet kanë qenë të forta.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments