Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDalin pamjet e rrahjes së Hristijan Pendikov në Ohër (VIDEO)

Dalin pamjet e rrahjes së Hristijan Pendikov në Ohër (VIDEO)

 

Janë publikuar pamjet nga video kamerat e sigurisë nga prokurori i rastit të rrahjes së Hristijan Pendikov në Ohër më 19 janar të këtij viti. Në video shihet se si dy persona rrahin brutalisht dhe sulmojnë Pendikovin, ndërsa një person i tretë vëzhgoi incidentin.

 

 

 

I akuzuari në këtë rast është Ilija Spaseski, i cili përndryshe me profesion është mësimdhënës. Ai akuzohet për sulm urrejtjeje duke shkaktuar lëndime të rënda. Ai u deklarua i pafajshëm në gjykatë.

Pendikov nuk u paraqit në seancë, për shkak të siç tha avokati i tij, problemeve shëndetësore. Ai shtoi se Pendikov ende po trajtohet për lëndimet e tij.

Spaseski akuzohet për ngjarjen e ndodhur më 19 janar, ku është rrahur sekretari i shoqatës “Car Borisi i Tretë” në Ohër, Pendikov, dhe sipas akuzës, sherrit i kanë paraprirë fyerjet në baza kombëtare në një bar.

 

 

Më shumë nga
Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments