/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Slider

Presidentja kroate beson se do të fitojnë
Slider, Sport

Presidentja kroate beson se do të fitojnë

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviç, tha se ishte e bindur në lidhje me fitoren e Kroacisë në finalen e madhe të Moskës përballë Francës. Duke folur me gazetarët në aeroportin e Zagrebit këtë mëngjes, para se të niset për në kryeqytetin rus ku do të marrë pjesë në takimin me presidentin Putin, Grabar-Kitaroviç tha se ndonëse…

Ja si e kujton Behgjet Pacolli Sllobodan Millosheviqin
Kosovë, Slider

Ja si e kujton Behgjet Pacolli Sllobodan Millosheviqin

Në një intervistë për BBC në gjuhën serbe, zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Jashtëm i Kosovës Behgjet Pacolli, ka përkujtuar një takim që kishte pasur me Sllobodan Millosheviqin. Pacolli, transmeton Koha.net, thotë se për herë të fundit me Millosheviqin ishte takuar në vitin 1998. “Kemi folur gjatë. Ai ishte shumë i mbyllur, nuk udhëtonte,…

Deklarata ‘bombë’ e Daliç: Nesër do të ketë tërmet
Slider, Sport

Deklarata ‘bombë’ e Daliç: Nesër do të ketë tërmet

Kroacia është në gjendje ankthi dhe e gjithë vëmendja është përqendruar në Moskë, ku kombëtarja kroate do të takohet me Francën, në finalen e Kupës së Botës. Trajneri Zlatko Daliç është shprehur i emocionuar para kësaj ndeshjeje, por edhe optimist. “Në finale hyjmë si në luftë, për ta lënë kokën aty, të shohim çfarë do…

Skandaloze/ Prifti refuzon varrimin e babait të zyrtarit të LSDM, sepse i quan tradhëtarë?!
Maqedoni, Slider

Skandaloze/ Prifti refuzon varrimin e babait të zyrtarit të LSDM, sepse i quan tradhëtarë?!

Një prift nga Manastiri ka refuzuar tia kryejë ceremonitë e varrimit një të vdekuri, vetëm pse ishte babai i ish-deputetit dhe anëtarit të LSDM, Vasko Kovaçevski, informon INA duke u thirrur në shkrime të portaleve maqedonase. Ish-deputeti menjëherë pas vdekjes së babait është drejtuar tek prifti Stefan, i njohur për qëndrimet dhe pjesëmarrjen në protestat…

Kjo është super oferta nga TRIM & LUM (FOTO)
Qyteti, Slider

Kjo është super oferta nga TRIM & LUM (FOTO)

TRIM & LUM me një ofertë speciale!!! OFERTE: 10% zbritje per cdo banese te blere ose mundesi pagese per 5 vite me 0% interes tek Lagjja “TRIM & LUM” Strugë (prane liqeni tek struzhanka e vjeter) Banesa të kualitetit më të lartë dhe me materiale shumë cilësore: – DEMIT fasadë me 10cm izolim – Bllok…

Skandal, kap mat gruan me priftin
Bota, Qyteti, Slider

Skandal, kap mat gruan me priftin

Protagonistët e ngjarjes janë një burrë, ish gruaja e tij dhe një prift. Gjithçka ndodhi në Cremona të Italisë. Burri, pavarësisht se ishte në proçes divorci me të shoqen, e ka ndjekur atë ngado për të kuptuar se kush ishte i dashuri i ri. Kur e gjeti duke u puthur me priftin, vendosi t’i sulmojë…

1 1,177 1,178 1,179 1,180 1,181 1,745
error: Content is protected !!
Struga Ekspres