Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBora ka 'mbuluar' Gostivarin dhe Tetoven

Bora ka ‘mbuluar’ Gostivarin dhe Tetoven

Bora ne Gostivar dhe Tetove ka arritur ne trashesine prej 20 cm

Përkeqësimi i paralajmëruar i motit, ulja e temperaturave me reshje të mëdha të shiut dhe të borës arriti në pjesën më të madhe të rajonit, ndërsa paralajmërimi duket se doli realitet.

Gostivari dhe Tetova sot jane mbuluar nga bora ku vende vende niveli ka aritur deri 20 cm.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments