Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriArjan Çani:Rama është fatkeqësi

Arjan Çani:Rama është fatkeqësi

Arjan Çani: Rama është fatkeqësi, ka ende ditëzinj që e besojnë

Gazetari Arjan Çani është shprehur në rrjetin social Facebook me ironi për Kryeministrin Rama, lidhur me intervistën që ai ka zhvilluar mbrëmjen e sotme me gazetarin Blendi Fevziu. Sipas Çanit ka ende ditëzinj që e besojnë ‘Mashtruesin Rama’.

Arjan Çani shkruan në Facebook:

“Hahahahahaha… Cfar mashtroooooooo…. Uauauauauauaua… Por fatkeqesisht, ka ende ditezinj naive dhe bazik qe e besojne akoma moreeeeeeee more”

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments