Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBogoevski: Mijallkov nëpër kafene ka montuar proceset gjyqësore

Bogoevski: Mijallkov nëpër kafene ka montuar proceset gjyqësore

Ish drejtori i DSK-së Sasho Mijallkov bashkë me ish prokurorin për krim të organizuar Jovan Ilievski dhe ish prokurorin shtetëror Marko Zvërlevski i kanë montuar proceset gjyqësore nëpër kafene dhe DSK, shkruan Makfaks.
Këtë e ka deklaruar Sllobodan Bogoevski në prezantimin e raportit “Nën Thjerzë” e që ka të bëj me analizën e 12 lëndëve penale,

Ai ka thënë se një herë në javë Mijallkov është takuar me Zvërlevskin dhe Ilievskin dhe kanë montuar fatin e proceseve gjyqësore 10 vitet e shkuara. Takimet shpesh janë mbajtur edhe nëpër kafene, sic është shprehur Bogoevski, edhe nën ndikimin e alkoolit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments