Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBëhuni gati, të dielën vjen acari në Maqedoni

Bëhuni gati, të dielën vjen acari në Maqedoni

Prej të dielës pritet rreshje të borës të kaplojnë gjith territorin e Maqedonisë, ndërkaq temperaturat do të bien nën zero.
Sipas prognozës temperaturat do të arrijnë deri në -9 gradë celsiuz, deri të mërkurën. Nga e enjtja priten rreshje shiu dhe rritje të temperaturave.

Bora në Kroaci ka shkaktuar kaos, andaj shteti atje ka angazhuar gjithë armatën që të pastrojë rrugët nga bora.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments