Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShowbizBleona Qereti: Burri im duhet të më rrahë 3 herë në ditë,...

Bleona Qereti: Burri im duhet të më rrahë 3 herë në ditë, të bëj atë që i them unë

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” Bleona Qereti ka folur edhe, si duhet të jetë burri i saj.

Ndër të tjera ajo ka thënë që e do burrin që ta rrahë tre herë në ditë.

Kur ke ndërmend të mblidhesh, të martohesh?

Kur të gjej një miliarder që vjen pas meje në koncerte. Po të gjithë miliarderët janë shumë të zënë me punë e nuk vijnë pas meje.

Të gjitha këto të famshmet kanë burra nga 25 vjet më të vegjël, mos vallë burri jot nuk ka lindur më ose është në fillore?

Unë dua burrë. Mua burri më duhet burrë, të më rrahë tre herë në ditë. Është ideja, jo të më rrahë se ja fus me këpucë koke pastaj. Burri duhet burrë, jo kalama.

Çfarë tiparesh duhet të ketë burri jot?

I gjatë mbi 1.80, seksi. E mira 1.90. Miliarder, pa bark, që di t’i bjerë pianos dhe mbi të gjitha të bëjë atë që i them unë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments