Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStruga Ekspres ju sjell pamjet nga atmosfera festive e ladorishtarëve në Zvicër...

Struga Ekspres ju sjell pamjet nga atmosfera festive e ladorishtarëve në Zvicër (FOTO)

Ja festa e Ladorishtarëve sonte në Cyrih të Zvicrës e organizuaar shoqata e mërgimtarëve të Ladorishtit në Zvicër.
Kjo shoqatë organizon prej 35 vjetësh manifestime kulturore dhe me karakter humanitar, duke qënë kështu një shembull i mrekullueshëm i dashurisë për vendlindjen.
Këtë vit ky spektakël vjen nën udhëheqjen artistike të Teatrit Poshka, me pjesëmarrjen e këngëtares së madhe Irma Libohova dhe parodistëve të Vlorës.
(Struga Ekspres)
(FOTO)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments