Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBilall Kasami takon ambasadorin e Norvegjisë, z. Arne Bjornstad

Bilall Kasami takon ambasadorin e Norvegjisë, z. Arne Bjornstad

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami i shoqëruar nga nënkryetarët Kastriot Rexhepi dhe Abdush Demiri takuan ambasadorin e Norvegjisë, z. Arne Bjornstad.

Në takim u bisedua për aktualitetin politik në vend si dhe për kontributin e Lëvizjes BESA në fushatë pro referendumit.

Kryetari Kasami informoi ambasadorin Bjornstad se Lëvizja BESA do të bëj fushatë aktive për të stimuluar dalje sa më masovike të elektoratit në referendum, me theks të posaçëm atij opozitar.

Të dy palët u pajtuan se takimet dhe bashkëpunimi duhet vazhduar edhe në të ardhmen

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments