Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriBig Brother vazhdon aktrime dashurie

Big Brother vazhdon aktrime dashurie

Banorët janë në kuzhinë duke diskutuar me njeri-tjetrin, në një moment vjen Alba me Kikën, ku Alba duke qeshur u tërheq vëmendjen banorëve, duke u thënë që Kika ka një komunikatë të brendshme për ta.

Banorët janë sy e vesh nga Kika, shprehet:
“Është diçka që e kam menduar mirë, dikush ndoshta do preket, do gëzohet, do mërzitet.
Kika: “Jam i dashuruar me Albën, banorët qeshin, ndërsa Alba nuk e merr seriozisht, duke i thënë që ti ke shoqe, Kika ja kthen, duke i thënë që ajo ka statusin si gruaja e parë.
Kika vazhdon duke u thënë banorëve që së bashku me Albën kemi vendosur që dasmën do e bëjmë në Kosovë. Alba duke qeshur i thotë: “Unë akoma s’të kam kthyer përgjigje, unë hyra single dhe do dal single”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments