Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBDI-Strugë: SURIJA RASHIDI, 6 vite si deputet ka marrë mbi 200.000 euro...

BDI-Strugë: SURIJA RASHIDI, 6 vite si deputet ka marrë mbi 200.000 euro paga dhe shpenzime rruge!

SURIJA RASHIDI 6 vite si deputet ka mare mbi 200.000 euro paga dhe shpenzime rruge!

Parimi “Sulmi është mbrojtja më e mirë” është tipike për njerëzit që nuk kanë çka të ofrojnë, çka të thonë .. këtë po bën zotëri Syrija Rashidi. I pa parë hë?
Zotrote, ku ishit 4 vite, se nuk ju kemi parë fare? Apo rroga e deputetit ishte e mirë dhe nuk kishit kohë të merreni me Strugën dhe struganët, bile fatkeqësija më e madhe është që Ju as në fshatin Tuaj nuk keni sjellur asnjë investim, prej te karrigja e parlamentit. Apo mos vallë keni realizuar ndonjë punësim?
Sa keq… shumë keq! Akoma keni ftyrë të akuzoni për investime kapitale dhe punësime?!
Interesante, me gjithë ato shpenzime të rrugës që i keni marrë gjoja udhëtoni Strugë- Shkup për kaq vite, të paktën një investim të vogël të kishit reazlizuar…mos shkonte mundi kot!


BDI-dega Strugë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments