Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBDI-Strugë: Dollogozhda edhe njëherë tregon mbështetjen e saj të palëkundur për Agjendën...

BDI-Strugë: Dollogozhda edhe njëherë tregon mbështetjen e saj të palëkundur për Agjendën e blertë dhe Ramis Merkon (FOTO)

Dollogozhda edhe njëherë tregon mbështetjen e saj të palëkundur për Agjendën e blertë dhe Ramis Merkon 💚🟢✅

Prania masive në tubimin e Dollogozhdës tregon se rezultati i këtyre zgjedhjeve është një dhe i vetëm, fitore për Bashkimin Demokratik për Integrim. 🟢

Programi ynë dhe lista jonë e kandidatëve për këshilltarë nuk kanë të krahasuar.
Ne jemi ekipi fitues dhe opsioni më i mirë për Strugën. 🟢💚

Zgjidh jetë, voto blertë! ✅

Rretho numrin 3! ✅

Делогожди уште еднаш ја покажува својата непоколеблива поддршка за Зелената агенда и Рамис Мерко 💚🟢✅

Масовното присуство на митингот во Дологожди покажува дека резултатот од овие избори е еден и единствен, победа на Демократската унија за интеграција. 🟢

Нашата програма и нашата листа на кандидати за советници немаат споредба.
Ние сме победничкиот тим и најдобрата опција за Струга. 🟢💚

Избери живот, гласај зелено! ✅

Заокружи број 3!✅

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments