Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiTë duash të jesh prej Struge është njerëzore, të jesh prej Struge...

Të duash të jesh prej Struge është njerëzore, të jesh prej Struge është hyjnore

I shtrirë pranë bregut të liqenit të Ohrit, Struga është qyteti më i populluar turistik në Republikën e Maqedonisë. Në mes të qytetit kalon lumi Drin i Zi, karakteristikë e tij është se ky lumë i ndan qytetarët e Strugës në toskë dhe gegë. Gazetari Valon Gashi sjell një reportazh për qytetin e ngjalave apo te urave siç është quajtur ndryshe.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments