Thursday, February 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident me vdekje në aksin Berat-Lushnje, makina përplas këmbësorin, shoferi ia mbath

Aksident me vdekje në aksin Berat-Lushnje, makina përplas këmbësorin, shoferi ia mbath

Një aksident ku gjeti vdekjen një 72- vjeçar ka ndodhur në aksin nacional Berat-Lushnje, në fshatin Polizhan.

Mësohet se 72-vjeçari,ka qenë duke qarkulluar me biçikletë kur është përplasur nga një makinë, që pasi e ka hedhur në shesh është larguar nga vendngjarja.

Bëhet e ditur se Idajet Çobo është gjetur i shtrirë në rrugë nga drejtuesit e makinave të tjera që kanë qarkulluar më pas, të cilët kanë njoftuar policinë. 72-vjeçari është transportuar me ambulancë drejt Spitalit Rajonal Berat por ka gjetur vdekjen gjatë rrugës.

Trupi i pajetë i viktimës Çobo është transportuar në Morgun e Spitalit Rajonal Berat, ku do ti nënshtrohet autopsisë mjeko-ligjore.

Efektivë të shumtë policie janë duke punuar për identifikimin dhe kapjen e autorit të aksidentit, duke kërkuar edhe kamerat e mundshme të bizneseve apo banesave në anë të rrugës, nëpërmjet të cilave të bëjnë të mundur edhe identifikimin e targave të mjetit që e ka goditur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments