Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderAutogoli qeshak (video)

Autogoli qeshak (video)

Autogolat janë zakonisht të karakterizuara me gabime trashanike dhe të sikletshme. Duke shikuar prapa në kohë, mbrojtësi kostarikan Michael Duran ishte sinonim i këtyre gabimeve, i cili paraboloi portierin e tij me kokë dhe në këtë mënyrë shënoi kundër ekipës së tij. (Tika Taka)

Për më shumë, ndiqeni videon :

http://www.youtube.com/watch?v=8caCLmrslCc

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments