Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTe gjithe syte tek ''bomba'' 8,kesaj radhe ne mejdan

Te gjithe syte tek ”bomba” 8,kesaj radhe ne mejdan

Edhe plote nje ore na ndajne nga publikmi i ‘bombes’ nr 8 qe do ta ‘shpertheje’ Zoran Zaevi,drejperdrejte nga Salla Universale ne Shkup.Te gjitha mediat fokusin e kane te publikimi i pergjimeve,sidomos tek kjo e sotmja, sepse u paralajmerua nga LSDMJ-ja  se do te marrin pjese shume qytetar,ambasador dhe media te huaja.Qytetaret jane kurreshtar te dijne se pse pikerisht Zoran Zeav vendosi qe ‘bomben’ e radhes ta ‘shpertheje’ ne Sallen Universale dhe se cfare do te ndodhe me kete publikim te radhes.’

”Bomba” u paralajmerua para disa ditesh qe do te shpertheje sot,dita e marte,ora 19:00.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments