Wednesday, December 7, 2022
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniTe gjithe syte tek ''bomba'' 8,kesaj radhe ne mejdan

Te gjithe syte tek ”bomba” 8,kesaj radhe ne mejdan

Edhe plote nje ore na ndajne nga publikmi i ‘bombes’ nr 8 qe do ta ‘shpertheje’ Zoran Zaevi,drejperdrejte nga Salla Universale ne Shkup.Te gjitha mediat fokusin e kane te publikimi i pergjimeve,sidomos tek kjo e sotmja, sepse u paralajmerua nga LSDMJ-ja  se do te marrin pjese shume qytetar,ambasador dhe media te huaja.Qytetaret jane kurreshtar te dijne se pse pikerisht Zoran Zeav vendosi qe ‘bomben’ e radhes ta ‘shpertheje’ ne Sallen Universale dhe se cfare do te ndodhe me kete publikim te radhes.’

”Bomba” u paralajmerua para disa ditesh qe do te shpertheje sot,dita e marte,ora 19:00.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments