Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniASH-ja rrëzoi Gruevskin prandaj sulmohet nga “gruevistët”

ASH-ja rrëzoi Gruevskin prandaj sulmohet nga “gruevistët”

Shkruan: Arben Zeqiri, ASH

Aleanca për Shqiptarët rrëzoi Gruevskin prandaj sulmohet nga gruevistët, futi Kosovën në Kushtetutë, prandaj sulmohet nga kundërshtarët e Kosovës, mundësoi anëtarësimin në NATO, prandaj sulmohet nga pro rusët, shpëtoi hapjen e negociatave me BE, prandaj sulmohet nga anti evropianët, ka goditur krimin dhe korrupsionin, prandaj sulmohet nga të korruptuarit….

Aleanca mbron dhe avancon shqiptarët, prandaj sulmohet edhe nga…

Çfarë do që bën Aleanca, përfitojnë shqiptarët, të pastërtit dhe të drejtit, prandaj tmerrohen ata të palës tjetër…

Fleni të qetë, Aleanca gjithmonë në rrugë të drejtë dhe me vendime në të mirën e shqiptarëve…

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments