Thursday, September 21, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si do të jetë moti sot

Ja si do të jetë moti sot

Mo ti sot në vend do të jetë me vranësira dhe me reshje të dobëta të shiut. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar nga drejtimi veriperëndimorë.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -1 deri në 5, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 7 deri në 15 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë gjithashtu me vranësira të ndryshueshme dhe me erë nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura minimale do të ulet në 2, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 9 gradë Celsiusë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments