Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPlasin të qeshurat, Osmani: 61, shumicë e re? Grubi: Të fala Gostivarit

Plasin të qeshurat, Osmani: 61, shumicë e re? Grubi: Të fala Gostivarit

Kanë plasur të qeshurat në paraqitjen para mediave të funksionarëve të Bashkimit Demokratik për Integrim.

Mes të tjerash, ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani ka shtuar:

“61, shumicë e re”, duke mos precizuar se për çfarë konkretisht e ka fjalën, transmeton TV21.

E kësaj iu është bashkëngjitur zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi duke shtuar:

“Të fala Gostivarit”.

Duket se këto mesazhe i dërgohen opozitës e cila ditë më parë njoftoi se ka siguruar shumicë, por sot kjo gjë nuk u konfirmuar dhe si rezultat nuk arriti të votohet mosbesimi i Qeverisë Zaev2.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments