Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArrestohet dileri i drogës në Ohër

Arrestohet dileri i drogës në Ohër

Me datë 03.11.2023, në ora 19:35 në Ohër, punonjësit policorë të SPB- Ohër, kanë arrestuar 35-vjeçarin nga Ohri.

Pas marrjes së masave pranë shtëpisë së tij, u gjet duke marrë një pako me lëndë pluhuri të bardhë nga një pako plastike. Pas ekzaminimit plotësues janë gjetur dhe konfiskuar 34 pako të tjera me lëndë pluhuri të bardhë. Ajo që u gjet u sekuestrua dhe pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, ndaj A.K. do të dorëzohet raport përkatës, njofton MPB.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments