Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKapen duke vjedhur në Strugë, arrestohen dy qytetar

Kapen duke vjedhur në Strugë, arrestohen dy qytetar

Dje më 02.11.2023, në ora 14:00 në Strugë, zyrtarë policorë nga SPB- Strugë, kanë ndaluar dy persona nga Kërçova të moshës 51 dhe 45 vjeçare.

Dy hajdutët janë arrestuar gjatë një vjedhjeje në një oobjekt shitës në Strugë. Gjërat e konfiskuara iu gjetën dhe iu kthyen pronarit. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të bëhet kallëzim përkatës, njofton MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments