Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArrestohet 40 vjeçari në Qafethanë

Arrestohet 40 vjeçari në Qafethanë

Dje më datë 03.11.2023, në orën 16:30, në pikën kufitare “Qafethan”, efektivët e policisë kanë ndaluar një 40-vjeçar nga Republika e Shqipërisë, pasi gjatë kontrollit u konstatua se ishte në kërkim. mbi një urdhër të lëshuar nga Interpol.Greqia.

“I njëjti është ndaluar në stacionin policor në Strugë, me çka Gjykata Themelore e Strugës i ka caktuar masën e ndalimit në kohëzgjatje prej 30 ditësh dhe është dërguar në Ohër ”, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments