Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArrestohet 67 vjeçari, i qëlloi qentë me pushkë

Arrestohet 67 vjeçari, i qëlloi qentë me pushkë

Më 16.08.2023, në ora 20:30 në Vevçan, zyrtarë policorë të njësisë policore në fshatin Veleshtë të Strugës, e kanë arrestuar P.P (67) nga Vevçani. Ai dyshohet se ka qëlluar me pushkë rreth orës 18:00 në drejtim të qenve në pronësi të G.M. nga Vevçani. Pushka është konfiskuar, dhe pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, ndaj P.P. do të ngrihet kallëzim penal.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments