Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiGjendet një granatë në fshatin Vishnjë

Gjendet një granatë në fshatin Vishnjë

Më datë 14.08.2023, në ora 17:20, në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është raportuar se në oborrin e një shtëpie në fshatin Vishnjë të Strugës është gjetur një granatë . Nga këqyrja në vendngjarje u konstatua se bëhej fjalë për një granatë
artilerie të Luftës së Parë apo të Dytë Botërore, kalibri 75 milimetra. Pas marrjes së masave, granata është marrë në mënyrë të sigurt nga personi i autorizuar nga Drejtoria e Mbrojtjes dhe Shpëtimit për procedurë të mëtejshme.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments