Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArrestohet 30 vjeçari në Strugë, kapet me drogë

Arrestohet 30 vjeçari në Strugë, kapet me drogë

Dje më 09.01.2024, në ora 21:30, nga MPB- Strugë është arrestuar një 30-vjeçar nga Shtipi.

Gjatë kontrollit të kryer në lagjen “Plitishta” në Strugë, nga ana e punonjësve policorë të Sektorit për tregti të paligjshme të lëndëve narkotike pranë MPB-së Strugë, kanë gjetur dhe konfiskuar marijuanën. Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës, njofton MPB.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments