Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjendet i vdekur 49 vjeçari ne një shtëpi të braktisur

Gjendet i vdekur 49 vjeçari ne një shtëpi të braktisur

“Më datë 09.01.2024 në ora 23:40 në SPB Shkup është denoncuar se në një shtëpi të braktisur në rajonin e komunës së Aerodromit është gjetur i vdekur T.Sh.(49) nga fshati Kuçevishtë të Shkupit. Nga ana e mjekut të Ndihmës së Shpejtë është konstatuar vdekja. Është kryer kontroll nga ekipi i SPB Shkup, dhe me udhëzimet e prokurorit publik trupi i të ndjerit është dërguar për obduksion”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments