Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArrestohet 23-vjeçari, dhunon të miturën

Arrestohet 23-vjeçari, dhunon të miturën

Me datë 16.12.2023 në ora 01:45 në zonën e Shkupit, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor Qendër e kanë privuar nga liria I.M.(23) nga Shkupi, nën dyshimin se ka kryer tradhti bashkëshortore me të mitur. Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë raporti përkatës, thonë nga MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments