Wednesday, December 6, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArrestohen tre persona në Strugë

Arrestohen tre persona në Strugë

Më 25.03.2023 arrestohen 57-vjeçari T.L. nga fshati Vranishtë i Strugës, 69-vjeçari N.K. nga fshati Draslajcë dhe një 17-vjeçar nga fshati Moroishtë, për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “sulm ndaj të miturit pa mbushur 14 vjeç. ”

Pas dokumentimit dhe zbardhjes së plotë të ngjarjes, MPB- Strugë do të dorëzojë raport përkatës, njofton SPB Ohër.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments