Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStrugani i dehur kapet nga policia, mbetet pa lejen e e makinës

Strugani i dehur kapet nga policia, mbetet pa lejen e e makinës

Më 25 dhe 26 mars 2023, në periudhën nga ora 23:00 deri në ora 05:00, janë ndërmarrë kontrolle të intensifikuara në komunikacion në zonën e SPB Ohër,shkruan Struga Ekspres

Njëkohësisht, zyrtarët policorë kanë konstatuar 7 vozitës të cilët drejtonin mjete motorike nën ndikimin e alkoolit, 3 prej tyre në Ohër, 1 në Strugë dhe 3 në Kërçovë. Ata janë përjashtuar menjëherë nga komunikacioni, shoferit iu janë konfiskuar dokumentet dhe u janë dorëzuar urdhërpagesat përkatëse, njofton SPB-Ohër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments