Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëArgjend Lloga, artisti strugan që shkëlqen me këngën "Lule Katalea" (VIDEO)

Argjend Lloga, artisti strugan që shkëlqen me këngën “Lule Katalea” (VIDEO)

Artisti i njohur strugan Argjend Lloga i cili jeton në Amerikë ka publikuar këngën e tij më të re që mban titullin ” Lule Katalea” e cila u pëlqye jashtëzakonisht nga publiku mbarë shqiptar, ku numri do të arrij shume shpejt mbi miilona klikime.

Argjend Lloga gjithmonë di te bëj këngë hite të cilat dëgjohen kudo me shumë dashuri pasi zëri i tij i ëmbël të jep gjithmonë ngrohtësi.

Artisti strugan nuk di të ndalet kurrë, ai jeton me këngën, e dashuron këngën që nga fēmijëria.Ai ftohet kudo në Amerikë ku ka ngjarje kulturore artistike.

Artisti është krenari strugane dhe në mbarë trojet shqiptare sepse e do folkun shqiptar duke i qëndruar besnik përjetësisht.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments