Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniShoferi 26 vjeçar godet për vdekje 63 vjeçarin me biçikletë

Shoferi 26 vjeçar godet për vdekje 63 vjeçarin me biçikletë

Me datë 01.12.2023 në ora 12:10, në stacionin policor në Kërçovë është raportuar se në rrugën rajonale Osllomej-Kërçovë, afër vendit të quajtur “Gjubrishtë”, kamion tip Mercedes me shenja regjistrimi Kërçovë, i drejtuar nga K.K (26) nga fshati Garan i Kërçovës ka goditur një biçikletë të drejtuar nga J.S.(63) nga Kërçova.

Biçiklisti nga lëndimet e marra ka ndërruar jetë në vend, ndërsa nga ana e mjekut nga Qendra Mjekësore Kërçovë është konstatuar vdekja.

Një ekip inspektues nga MPB Kërçovë ka kryer këqyrje dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments