Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAnkohet Mickoski: Byreku me jogurt tani kushton 120 denarë

Ankohet Mickoski: Byreku me jogurt tani kushton 120 denarë

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në komentin e tij ndaj premtimeve të partive në pushtet për ekonomi, tha se është mirë që të rikujtohen se një byrek me jogurt nga 50, tash kushton 120 denarë.

“Gjithashtu është mirë që t’i rikujtojmë se 1/4 e byrekut me jogurt para disa viteve ka qenë 50 denarë, ndërsa tani është 120 denarë. Maqedonia është në maje të shteteve kur bëhet fjalë për krim dhe korrupsion. Sipas pagës dhe pensionit mesatar jemi të fundit”, tha Mickoski.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments