Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti21 vjeçari kapet me drogë në Strugë

21 vjeçari kapet me drogë në Strugë

Me datë 25.02.2024, në ora 20:10, në rrugën “8 Nëntori” në Strugë, zyrtarët policorë nga MPB- Strugë kanë arrestuar një 21 vjeçar nga Shtipi, të cilit i është gjetur dhe konfiskuar marihuana.

Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments